Uk / Ru

Категорія: Облік палива

Що я зможу бачити по паливу, якщо підключу свої машини до Вашого сервісу GPS моніторинга?

Відповідь:

Після закінчення виконання усіх робіт по паливу Ви отримуєте можливість:

  • бачити споживання пального на 100 км по машині у режимі онлайн;
  • бачити количество пального у баку машини у режимі онлайн;
  • дивитися об'єм пального и питому витрату по машині у будь-якій точці її треку (шляху);
  • отримувати графік рівня пального у баку по обраній машині за обраний період часу;
  • отримувати графік витрати на 100 км по пройденому шляху;
  • переглядати місця на мапі, котрим відповідає будь-яка точка графіка;
  • отримувати звіт по машині у розрізі діб - Дата - Пройдений шлях, км - Витрачено пального - Заправлено пального - Витрата на 100 км - Відпрацьовано мотогодин - Середня швидкість руху;
  • отримувати порівняльний аналіз заправок (зливів) внесених Вами по документам і по показникам датчиків;
  • переглядати на мапі всі місця ексцесів вказаного звіту.

Дата публікації: 16.12.2018

Скільки часу потрібно, щоб підключити і налаштувати облік рівня пального у баку?

Відповідь:

Підключення GPS терміналу до бортової мережі, запалюванню і штатному датчику палива автомобіля займає від години до двох. Час залежить від доступу до баку, умов прокладки проводів від датчика до термінала, від необхідності розборки панелей у кабіні автомобіля и так далі.

Врізка нештатного ємнісного датчика палива у бак автомобіля, його налаштування і тарування займають приблизно 2,5-3 години за умови нормального доступу до баку. Якщо для врізки необхідно знімати бак, то на це знадобиться додатковий час.

Після того, как GPS термінал підключений до штатного датчика рівня або зовнішнього ємнісного ДРП, проводиться аналіз показників датчика и налаштування цифрового фільтра. Цей процес займає біля трьох діб за умови нормальної рухомості машини на протязі робочого дня. Повне налаштування здійснюється не раніше того моменту, коли автомобіль використає повних два бака пального.

Дата публікації: 16.12.2018

Чому розходяться дані про пробіг автомобіля у звіті по руху і у звіті по витратам пального?

Відповідь:

У звітах по руху дається довжина всього пройденого шляху рухомого об'єкту по GPS треку. Стан "запалювання" при цьому до уваги не береться.

У звітах по пальному враховується тільки та частина шляху, що пройдена з увімкнутим запалюванням. Так як дана величина використовується для розрахунку питомої витрати пального на 100 км, то необхідно виключити з розрахунку ту частину шляху, коли транспортний засіб перевозився на лафеті або залізнодорожній платформі.

Тому для звітів по пальному прийнята умова: "запалювання" вимкнене - транспортний засіб пересувається не своїм ходом і пального не споживає.

Дата публікації: 16.12.2018

Чому ви надаєте приорітет датчикам рівня пального у баку, а не проточним датчикам?

Відповідь:

1. Проточний датчик досить дорогий і їх потрібно ставити два: на пряму подачу палива і на зворотню магістраль. Далі, для розрахунків береться різниця показників двох цих лічильників. "Кільцювання" зворотньої магістралі з метою встановлення тільки одного проточного лічильники суворо заборонено виробником і є несанкціонованою зміною у схемі паливної магістралі.

2. Проточний датчик дозволяє судити лише про розрахункове значення кількості пального у баку. Відповідно, неможливу у Сервисі GPS моніторингу чітко и однозначно показати як місця зливів/заправок, так і їх об'єми. Для якісного контролю ці дані дуже потрібні.

3. У будь-якому випадку, врізані проточні датчики змінюють гідравлічний опір паливних магістралей і, відповідно, погіршують їх эфективну пропускну здатність. Тобто, знову ж таки змінюють розраховані заводом виробником параметри. У той час як датчики рівня пального взагалі не впливають на штатні системи автомобіля и ніяк з ними не взаємодіють.

4. Враховуючи якість нашого дизпалива постійно виникають проблеми з забрудненням вхідних фильтрів проточних датчиків, а зимою ще й эфективне відкладення парафінів на них.

Навіть якщо не брати до уваги деякі інші незначні нюанси, то вижченаведеного вже достатньо, щоб зробити свій вибір на користь датчика рівня пального.

Дата публікації: 16.12.2018

Чи можна використовувати для обліку палива заводські датчики рівня у баку, які встановлені на машині по замовчуванню?

Відповідь:

Звичайно, можна використовувати і штатні датчики. Але досвід показує, що їх точність залишає бажати кращого навіть для імпортних автомобілів. Про датчики радянських автомобілів взагалі окрема розмова. По великому рахунку, вони малопридатні для обліку.

Але, якщо не говорити про точний кількісний облік у літрах, а про оцінку середнього споживання і фіксацію зливів заправок з приблизною оцінкою об'єму зливу/заправки, то робочі штатні датчики цілком для цього придатні.

Ви можете купити лише GPS термінал, підключити його до штатного аналогового датчика и оцінити для себе, влаштовує Вас така точність чи ні. На деяких машинах з штатними датчиками мы отримали точність більше 2%, що саме по собі просто беспрецедентно.

Якщо Ви вирішите, що точність штатного датчика Вас не влаштовує, то зможете докупити зовнішній ДРП. Єдине, що Ви при цьому можете втратити, так це те, що прийдеться ще раз оплатити переналаштування цифрового фільтра під зовнішній ДРП.

Дата публікації: 16.12.2018