Uk / Ru

Про сервіс

WayMaps – це апаратно-програмний комплекс, який дозволяє Вам здійснювати GPS моніторинг, GPS диспетчеризацію транспорту або персоналу, дистанційно контролювати паливо.

Для Вас, як для клієнта, на телематичному сервері WayMaps створюється обліковий запис з унікальними логіном та паролем. Ваші GPS термінали та GPS трекери реєструються під цей обліковий запис. Використовувати Сервіс Ви можете з будь-якого комп’ютера, який має доступ до мережі Інтернет, а також з мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів) з системами iOS та Android. Для GPS моніторингу з мобільних пристроїв розроблені та зареєстровані на Appstore та Google Play спеціальні програмні додатки.

Дані з GPS приладів, які встановлені на Вашому автотранспорті або перебувають у Ваших працівників, надходять на сервер WayMaps. Передача даних відбувається по GPRS каналах мобільних операторів, в кожному приладі встановлена СІМ-карта. Крім GPS даних (географічні координати, швидкість, напрямок руху, висота над рівнем моря, … ) GPS термінал може передавати інші дані, що прораховуються його програмним забезпеченням та отримуються від інших датчиків транспортного засобу.

Сервер працює цілодобово. Ви в будь-який момент можете звернутися до сервісу і відстежувати Ваші рухомі об’єкти “в режимі реального часу”. У Вас є можливість бачити, як місце розташування об’єкта, так і його швидкість, напрямок руху, стан запалювання, напругу бортової мережі, кількість палива в баках, питому витрату палива на 100 км та інші характеристики.

Крім того, є можливість переглянути історію за обраний Вами період часу, переглянути путь об’єкту на карті, подивитися пройдений кілометраж, місця його стоянок (зупинок), заправок (зливів), побачити ділянки перевищення дозволеної швидкості, … Ви можете сформувати різні звіти (табличні та графічні) по руху, стоянках, мотогодинах, використанню палива, …

Переваги WEB сервісу:

· Немає необхідності купувати спеціалізоване комп’ютерне обладнання для установки програмного забезпечення GPS моніторингу / диспетчеризації.

· Відсутні витрати на придбання програмного пакета для GPS моніторингу і диспетчеризації.

· До GPS сервісу можуть мати доступ відразу кілька Ваших співробітників. У разі придбання локального ПО, Вам доведеться заплатити гроші за кожне організоване “робоче місце”, з якого будуть здійснюватися контроль переміщення транспорту або диспетчеризація

· Ви можете отримати доступ до GPS сервісу з будь-якого комп’ютера, який має доступ до мережі Інтернет, а не тільки з локальної мережі Вашої організації.

· Не треба в цілодобовій роботі комп’ютера, який би здійснював прийом даних з GPS пристроїв.

· Ви можете і не мати стабільного IP для організації системи GPS моніторингу і диспетчеризації.

Недоліки WEB сервісу:

· Наявність щомісячної абонентської плати за користування GPS сервісом.

· …

На даний момент це єдиний недолік, який можна назвати. Але при нинішньому низькому рівні абонентської плати і наявності гнучкої системи знижок, навряд чи можна вважати цей недолік істотним.

Функції GPS моніторингу автотранспорту

Диспетчерські функції системи

Всі рухомі об’єкти організації відображаються на моніторі диспетчера в режимі реального часу (on-line режим). Кожен об’єкт відбивається на електронній карті маркером, з умовною назвою, яка може бути у вигляді номера або тексту. Система передбачає окрему візуалізацію для різних груп і діючих статусів рухомого об’єкту, дозволяє диспетчеру чітко їх розділяти на карті.

Ефективний контроль переміщення транспорту і оперативна диспетчеризація значно знижують не тільки час реакції автотранспорту, а й середній пробіг автомобіля до місця призначення, що, в свою чергу, призводить до значної економії палива і засобів на технічне обслуговування авто.

Моніторингові функції системи.

· Фіксація часу виїзду на лінію і припинення роботи.

· Фіксація часу прибуття за місцем призначення.

· Фіксація факту відвідування запланованих об’єктів.

· Фіксація випадків відхилення від маршруту.

· Контроль витрати палива.

· Облік реальних мотогодин транспорту.

· Облік пройденої відстані за задані періоди часу.

· Облік використання основного і додаткового устаткування рухомих об’єктів.

· Облік відкривання паливних баків, капотів, двері, все таке …

· Виявлення фактів використання транспорту не за призначенням.

· Контроль швидкісних режимів.

Охоронні функції системи.

GPS контроль за автотранспортом дозволить, в разі незаконного заволодіння Вашим автомобілем або іншим транспортним засобом, повідомити правоохоронним органам про його місцезнаходження в актуальний момент часу. Використовуючи встановлені на автомобілі штатні датчики контролю витрат палива або спеціально встановлені датчики рівня палива, Ви отримуєте можливість забезпечити збереження палива, запобігши спроби його викрадення.

Який ефект від впровадження системи GPS контролю транспорту

Мета впровадження:

· Підвищення рівня оперативного управління транспортом і персоналом.

· Збільшення ефективності використання автомобілів.

· Економія коштів на утримання рухомого складу організації.

· Контроль виконання поставлених завдань.

· Дистанційний контроль палива

Ефект від впровадження системи GPS моніторингу і диспетчеризації з’являється відразу за трьома напрямками:

· Економічний – досвід впровадження систем GPS моніторингу на підприємствах говорить про прямий економії на утримання рухомого складу підприємства від 20 до 35 відсотків. Для контролю витрат палива можуть бути задіяні штатні датчики паливного бака або встановлюватися спеціальні датчики рівня палива.

· Операційний – ефективний контроль переміщення транспорту не дозволяє вирішувати в робочий час особисті проблеми, підпрацьовувати “наліво” або просто ухилятися. Кожен працівник встигає за робочий день обслужити більшу кількість клієнтів, вирішити більше виробничих завдань.
Крім того, значно підвищується ефективність використання автотранспорту за рахунок його on-line диспетчеризації, зменшується середній пробіг і час реакції.

· Моральний – підвищується загальний рівень виробничої дисципліни, причому не тільки в транспортному підрозділі, а в цілому по підприємству.
Впроваджуючи систему GPS моніторингу, Ви даєте зрозуміти всьому персоналу, що на Вашому підприємстві не можна красти і байдикувати.
Неодноразово спостерігалися випадки, коли контроль за автотранспортом і контроль витрати палива змушували деяких працівників звільнятися, але ж Вам і не потрібні співробітники, які не уявляють собі роботи без можливості вкрасти або “повирішувати” особисті питання без повідомлення начальства.

Оцінити повний ефект в грошовому еквіваленті можете тільки Ви. Він залежить як від структури Вашого підприємства, так і від рівня виробничої дисципліни і специфіки роботи. Ми можемо тільки Вас запевнити, що ефект обов’язково буде, і чималий.

Як підключитися до сервісу WayMaps

Якщо у Вас є бажання впровадити систему GPS моніторингу або GPS диспетчеризації для свого підприємства, то ми пропонуємо Вам заповнити форму за посиланням під статтею.

Наші фахівці обов’язково з Вами зв’яжуться і допоможуть Вам вибрати найбільш оптимальний варіант підключення до сервісу, який забезпечить контроль переміщення транспорту, використання його за призначенням і збереження палива.

Демонстраційний вхід в сервіс Подати заявку