Uk / Ru

Власник транспортного засобу приймає рішення про встановлення GPS терміналів на свій транспорт. Власник (директор) має повне право знати де знаходиться його власність і як вона використовуються. Ніяких юридичних проблем при цьому не виникає. Ніяких моральних проблем ми в цьому також не вбачаємо. Ми - це колектив фірми, що надає власнику можливість моніторити свої транспортні засоби.

Ми відмовляємось від співпраці з клієнтом, який вимагає встановити прослуховування кабіни автомобіля.

По-перше, це протизаконно! Ми законослухняна фірма.

По-друге, це огидно! Ми не хочемо мати справу з паскудними особами.

Нам відверто не подобається, коли клієнти просять (вимагають) змонтувати GPS термінал так, щоб "водій про це не знав". І, хоча нічого протизаконного в цьому немає, ми намагаємось переконати клієнта повідомити водіїв про те, що відтепер на автомобілі встановлено прилади GPS моніторингу, робота автомобілів буде відслідковуватись. Пояснюємо, що все одно в найближчий час водії про встановлені прилади дізнаються. Що сам факт таємного встановлення приладів навряд покращить моральний клімат в колективі, викличе недовіру і погіршить ставлення до власника.

Що метою моніторингу є підвищення контролю, створення умов для чесної роботи працівників, прибирання факторів, що провокують правопорушення. GPS моніторинг не є інструментом для того, щоб "зловити та покарати".PS

По досвіду, ті клієнти, що ставлять за головну мету саме "зловити та покарати", частіше за все є ще й не дуже пунктуальними платниками за наші послуги. Їм не цікаво просто мати спокійну роботу, коли водії не обманюють. Їм треба саме когось ловити на гарячому. Інакше вони не бачать ніякого сенсу в системі GPS моніторингу.