Uk / Ru

Телематичний хостінг для інтеграторів GPS моніторингу

Пропонуємо швидке створення власного бізнесу з надання послуг GPS моніторингу всім зацікавленим підприємцям та фірмам. Запуск бізнесу з надання послуг GPS моніторингу не вимагає стартового капіталу. Для початку роботи достатньо однієї людини, яка вміє працювати з комп’ютером і не боїться підключити дроти живлення GPS терміналу до “плюса” і “маси” автомобіля клієнта. Ми надаємо всі інструменти, як для Вашого клієнта, так і для Вас. Вам не треба орендувати сервер і займатися його адмініструванням. Починати можна навіть з однієї підключеної машини.

В інтерфейсі Сервісу Ви можете вибрати будь-яку зі своїх клієнтських фірм і зайти під будь-яким з її користувачів. При цьому Ви будете бачити все, що доступно даному користувачеві, мати всі права, які йому призначені. Додатки для iOS і Android також підтримують режим “Інтегратор”. У них Ви також можете зайти під будь-яким з користувачів Ваших клієнтів.

В інтерфейсі Адмінки Ви здійснюєте повне адміністрування своїх клієнтів, їх користувачів і GPS приладів, ведете облік нарахувань абонплати і оплат клієнтів. Інтерфейс адміністративної частини адаптований для роботи на мобільних телефонах.
Є система тікетів (звернень клієнтів), яка розділена на Адміністративні тікети і Звернення до технічної підтримки по конкретному обладнанню. Всі звернення до тих. підтримки зберігаються в історії конкретного приладу.

При бажанні і Вашої готовності створювати стартову сторінку для Сервісу, під Вас може бути зареєстрований окремий домен. Для клієнтів все буде виглядати, як повністю окремий Сервіс, що належить Вам.
Ви будете мати свою адресу Сервісу GPS моніторингу та сайту, свою назву, логотип, контакти, дописи, і так далі. Згадки про WayMaps для Ваших клієнтів просто ніде не буде.

При Вашої готовності, допоможемо підключити автоматичне внесення в базу оплат клієнтів, як безпосередньо на Ваш розрахунковий рахунок, так і оплат приватних осіб за допомогою платіжних інструментів: он-лайн оплати від Приватбанку LiqPay, платіжні термінали iBox, Мої платежі (комуналка) Приват24, платіжні термінали Приватбанк, комуналка monobank.

Важлива умова:
Ми не спілкуємося з Вашими клієнтами, ми спілкуємося тільки з Вами. Ми готові допомогти, підказати, пояснити Вам можливі причини тієї чи іншої ситуації з даними трекера. Ми готові розповісти, що і де треба дивитися, на що звертати увагу, які саботажні дії водіїв могли бути в даному випадку. З’ясування реальної ситуації і пояснення з клієнтом здійснюється вже Вами.

Вам надаються всі можливості повного управління Сервісом, так ніби він був встановлений на Вашому сервері. Ви можете:

Фінансова політика.

  1. Сервісу Вами оплачується тільки обумовлена ​​абонентська плата за підключені та реально працюючі прилади.
    Абонентська плата на прилад нараховується тільки в тому випадку, якщо прилад був активний 10 днів і більше, протягом даного місяця. Стартова абонплата 1 долар з приладу, далі передбачені знижки, що залежать від кількості підключених до Вашого акаунту трекерів.
  2. Гроші (абонплату) за минулий місяць Ви відправляєте однією сумою за всі підтримувані трекери, незалежно від того розрахувалися з Вами Ваші клієнти чи ні.
  3. Гроші за минулий місяць повинні надійти до нас до 15-го числа поточного місяця, тобто, Ви повинні сплатити нам послуги постфактум протягом двох тижнів.
  4. Ми не диктуємо цінову політику своїм партнерам. Кожен її визначає сам, виходячи з особливостей свого регіону, положення на ринку, настрою потенційних клієнтів і так далі.
  5. Ми не вимагаємо придбання приладів безпосередньо у нас. Ми даємо Вам всі відомі нам контакти виробників та продавців обладнання, щоб Ви могли працювати з ними безпосередньо. Ми не заробляємо на приладах, це Ваш заробіток.
  6. Якщо Ви хочете працювати з приладами, які на даний момент не підтримуються сервером, то ми готові створити службу, для підключення даних приладів. За підключення нового GPS приладу за своєю ініціативою Ви оплачуєте 100 доларів. АЛЕ !!!, якщо Ви в подальшому підключаєте 30 або більше приладів даного типу, то ці гроші повертаються на Ваш баланс в повному обсязі. Дана оплата (тимчасова застава) введена виключно для того, щоб партнери осмислено зверталися з проханнями про підключення нового обладнання і просили підключити тільки те, що реально будуть потім використовувати для своїх клієнтів.

Ви можете мати дохід за такими позиціями:


Пишіть на admin@waymaps.com, якщо Ви зацікавлені в співпраці у галузі GPS моніторингу транспорту та контроля палива.