Uk / Ru

(ОПИС ДЛЯ КЛІЄНТА)

Короткий опис процесу установки ємнісного ДРП і процесу тарування бака(ів).

Після цього віддалено здійснюється діагностика ДРП і налаштування цифрового фільтра витрати пального.

Звертаємо Вашу увагу, що якщо клієнт обмежений у часі і не може подати машину на тривалий термін (4-6 годин), то описаний вище процес можна розділити на два етапи. Спочатку монтаж, калібрування і підключення ДРП (2-3 години), а в інший, зручний для клієнта і узгоджений з представником Сервісу, час, тарування і заповнення протоколу.

Є два варіанти тарування бака.

Варіант 1. Довірена заправка клієнта. Приблизний час тарування від години до півтори години на один бак.

Клієнт говорить, що у нього є заправка, якій він довіряє, де чітко відкалібрований лічильник, постійно проводиться перевірка. На заправці не заперечуватимуть проти того, що заправочна колонка буде зайнята більше години на роботу з його машиною.

У такому випадку машина подається на заправку з практично порожнім баком. Ми відкачуємо залишки палива з бака у тару (каністру) клієнта. Оцінюєму не викачаний залишок у баку. ДРП підключається до нашого комп'ютера із спеціалізованим програмним забезпеченням. Після цього заправочним пістолетом порційно паливо заправляється у бак. Між подачею порцій робиться пауза для заспокоєння рівня у баку і встановлення стабільних показників ДРП. Показники заносяться до протоколу.

Так, порційно бак заправляється до максимально можливого рівня.

Варіант 2. Тарування мірною ємністю. Приблизний час тарування від двох до трьох годин на один бак.

Машина подається на рівну площадку заправку з з повним під горловину баком. Якщо на машині два бака, то загальна кількість палива у двох баках повинна бути не менше об'єму найбільшого з баків. Наприклад, якщо у Вас на автомобілі баки на 600 літрів і 460 літрів, то загальний об'єм палива "на борту" повинен бути не менше 630-650 літрів.

Майстри, які проводять тарування самі відкачують паливо з баків автомобіля у свої ємності і потім порційно заправляють у бак з одночасним зйомом показників ДРП.

Про обраний Вами спосіб тарування треба заздалегідь домовитися з представником Сервісу.

Необхідні умови, з боку клієнта, для здійснення процесу монтажу GPS терміналу, датчика рівня палива і тарування бака(ів).

Майданчик (бокс) для монтажу і тарування повинен дозволяти виставити машину за рівнем. Ніяких інших вимог до майданчика не пред'являється. Наявність можливості підключення до мережі електроживлення 220В не потрібна. Автомобіль Сервісу, що виїжджає на монтаж, обладнаний усіма необхідними джерелами живлення, укомплектований інструментами і монтажними матеріалами.

Тягачі подаються без причепа.

Для вантажівок і спецтранспорту, де немає доступу до баку з верхньої сторони, буде потрібно зняти бак, для монтажу ДУТ, з подальшою його установкою на місце. Для даних машин також необхідна наявність ями або естакади, щоб забезпечити якісну і надійну прокладку проводки по рамі автомобіля.

Необхідна присутність водія або іншого представника клієнта. Водієм здійснюються наступні заходи.