Uk / Ru

Медсестра з міста Келлер, у штаті Техас, Крістал Езермарк (28 років) не полінувалася зареєструватися у сервісі GPS стеження, коли вона отримала новий телефон Sprint у подарунок на Різдво.

Через кілька днів, коли дівчина забирала сина з дитячого садка, невідомий розбив вікно її машини і викрав сумочку з телефоном всередині. "Як тільки це сталося, я зрозуміла, що можу вистежити злочинця за допомогою GPS. Так і вийшло." Езермарк зайшла на веб-сайт компанії Sprint і стала відстежувати підозрюваного протягом двох днів. Після цього в гру вступила поліція Келлера і влаштувала облаву на підозрюваного у його квартирі. "Вони знали, що телефон знаходився в квартирі і чекали, поки він почне пересуватися, після чого поліцейські почали діяти і заарештували злочинця." - розповідає лейтенант Бренда Словак.

Поліція повідомляє, що вони заарештували Крістофера Таунсенда (25 років). У його речах виявили 6 телефонів, iPod і дві цифрові камери, плюс кредитні карти і подарункові карти, які йому не належать. Слідчі визнали, що злочинця, швидше за все, не знайшли, якби не GPS спостереження. "Такі злочини важко розкривати" - каже лейтенант Словак.

А що стосується Крістал Езермарк, то вона планує почати користуватися платним GPS сервісом. Той, яким вона користувалася на момент події, є безкоштовною, пробною версією. Вона повернула свій телефон і стверджує, що GPS вартий витрачених коштів. Злочинець же, якщо буде визнаний винним, відправиться за грати.

Джерело: GPSClub.ru