Uk / Ru

По рішенню Рівненської міської ради на базі "Житлово-комунального спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства "Галузеве" створено технічний майданчик по GPS моніторингу і диспетчеризації транспорту, на якому встановлено телематичний сервер та інше необхідне обладнання.

Програмне забезпечення сервера базується на серверних решениях WayMaps. На даний момент сервер приймає дані від декількох різних GPS терміналов, які встановлені на транспорті різної функціональної направленості. Наприклад, один з терміналів встановлений на машині скорої допомоги, інший на автобусі, що здійснює маршрутні пасажирські перевезення і так далі...

Надалі сервер планується використовувати для GPS моніторингу автомобілів рівненського дорожньо-експлуатаційного управління, пасажирського транспорту, автомобілів скорої допомоги, транспорту зайнятого вивезенням твердих побутових відходів та інших автомобілів, машин і механізмів, які зайняті комунальним обслуговуванням населення міста.


PS

Нагадуємо Вам, що роком раніше на програмній базі WayMaps був запущений телематичний сервер у Рівненському міському відділі міліції, який і зараз успішно забезпечує GPS моніторинг і диспетчеризацію автомобілів патрульно-постової служби, дорожньої автоінспекції міста, а також автомобілів для перевезення затриманих у Рівненській області.