Uk / Ru

Новий інтерфейс доступний всім нашим клієнтам, що вже користуються Flash версією моніторингу.

Посилання на Сервіс: wm15.waymaps.com. Вхід з Вашим логіном та паролем.

Якщо казати точно, то це не тільки новий інтерфейс, а цілком новий сервіс, з новою базою та трохи іншою структурою. Але, зважаючи на те, що клієнта мало цікавлять технічні подробиці, він просто хоче отримувати зручний та швидкий Сервіс, зупинимося саме на прикладних моментах. Точніше, на відмінностях від звичного для Вас старого інтерфейсу.

 1. Інтерфейс зроблено на технології JavaScript (JS). Якщо попередній варіант Сервісу використовував Flash технологію і не міг бути використаний на мобільних приладах під Android та iOS, то з новим інтерфейсом можна працювати на всіх платформах. Навіть, якщо Вам в руки потрапив мобільний пристрій на якому не встановлено нашого додатку (застосунку) GPS моніторингу, то Ви можете користуватися Сервісом в браузері.
 2. Зручна панель огляду в режимі диспетчеризації. Ви бачите одразу стан всіх Ваших автомобілів, або обраної групи. Ви одразу бачите в он-лайні GPS-термінал чи ні, стоїть автомобіль чи рухається,... якщо стоїть, то скільки вже триває стоянка, якщо рухається, то з якою швидкістю.
 3. Дані в оперативній базі зберігаються, як і в попередньому варіанті, 45 діб, але вони після цього не видаляються, а переходять в архівну базу, де зберігаються 365 днів. З архівних даних Ви так само можете виводити треки автомобілів на мапу та отримувати необхідні Вам звіти.
 4. Крім зручної та найбільш детальної, на даний момент, картографічної основи OpenStreet є можливість обрати Google карти, Google супутник, гібрид (супутник + карти), та інші.
 5. Доопрацьовано зручні групові звіти, де Ви в одному звіті можете отримати необхідні дані одразу по всім машинам чи по обраній групі.
 6. Заплановані звіти.
  Ви зазначаєте, які звіти бажаєте отримувати автоматично, ставите період отримання (тиждень чи місяць) і сформовані звіти приходять Вам на електронну пошту у визначені дні.
 7. Блок обліку відвідування автомобілями певних геооб’єктів (місць). Це можуть бути майданчики Вашого підприємства або місця розташування Ваших клієнтів, що мають бути відвідані певними автомобілями (працівниками). Ви можете створити на мапі геооб’єкти, дати їм назву, розмір, форму, згрупувати їх… А потім отримувати звіти про відвідування, як в розрізі геооб’єктів, так і в розрізі автомобілів, що їх відвідували.
 8. Інтеграція з 1С та іншими бухгалтерськими пакетами. Файли обраного формату з необхідними даними викладаються на FTP (чи надсилаються поштою) і бухгалтерське програмне забезпечення може імпортувати їх для подальшої обробки.
 9. Контроль палива…Новий зручний тип інтерактивних графіків по принципу “Всі графіки в одному вікні”. Графіки дозволяють змінювати масштаб та переглядати більш детально ділянки, що викликали зацікавленість користувача. Підвищено швидкість формування звітів по контролю палива.
 10. Миттєві сповіщення про події.
  Сповіщення вікном, що з`являється на екрані Сервісу, електронною поштою або через СМС. Про певні події можна дізнаватися терміново. Ви самі обираєте про які події і яким чином Вас треба повідомити і будете отримувати миттєве повідомлення. Це може бути заправка або злив, відвідання геооб’єкту, вимкнення живлення GPS обладнання, … тощо.
 11. Геозони.
  Ви можете створити на мапі Геозони довільної форми та призначити автомобілю обрану зону. При в’їзді автомобіля в зону чи виїзді з неї, до Вас можуть надходити миттєві повідомлення (якщо Ви їх призначили). Також, Ви можете отримати звіт по даних випадках та переглянути виділений трек руху поза зоною на мапі. Одна геозона може бути призначена довільній кількості автомобілів.
 12. Надійне захищене https з’єднання, яке гарантує захист даних Сервісу.

Сподіваємось, що, з нашим новим, більш функціональним інтерфейсом, користування Сервісом GPS моніторингу стане ефективніше і, в той самий час, простіше. Ми впевнені, що GPS моніторинг є достатньо впливовим фактором у вирішенні організаційних та логістичних питань на багатьох підприємствах, і робимо все щоб його вдосконалити.Докладніше про функціонал нового інтерфейсу Сервісу Ви можете переглянути в Інструкції по використанню нового інтерфейсу Сервісу GPS моніторингу