Uk / Ru

Поточна версія 3.2.1. Оновлено 01.04.2021.

У зв’язку з новими технічними та ліцензійними вимогами ресурсу Open Street Maps, внесені зміни, щоб додаток відповідав цим вимогам. Картографічна підкладка Open Street знову доступна.

Виправлена помилка при роботі з Технічними тікетами (звернення до Технічної підтримки Сервісу GPS моніторингу WayMaps).

Додано Адміністративні тікети - звернення для вирішення організаційних та фінансових питань до Адміністрації Сервісу GPS моніторингу WayMaps. Опция доступна для користувачів зі статусом Куратор. Раніше Адміністративні тікети можна було створювати лише у веб-інтерфейсі, в особистому електронному кабінеті Куратора.

Для приладів, що зчитують дані з бортового комп’ютеру по CAN-шині та OBD2 інтерфейсу додано параметри завантаження двигуна (%), температури охолоджуючої рідини двигуна та обертів двигуна. Ці дані можна бачити як в поточному стані машини (он-лайн дані) так і по кожній точці треку автомобіля.UPD

Поточна версія 3.2.2. Оновлено 14.04.2021.

Для фірм, в яких до Сервісу GPS моніторингу підключено більше 10 автомобілів, додано контекстний фільтр (пошук) по назві автомобіля в Сервісі.

Цей фільтр працює по всьому переліку, незалежно від фільтру по стану GPS терміналу. Наприклад, якщо фільтром по стану Ви обрали тільки автомобілі, які зараз оф-лайн, то "пошук" буде відбирати автомобілі зі всього переліку, і ті, що оф-лайн, і ті, що он-лайн.