Uk / Ru

GPS термінал Queclink GV300/320 може використовуватися як з зовнішньою активною антеною, так і без неї. В обох випадках монтаж і підключення даного GPS обладнання не викликає труднощів для будь-якої людини, яка знає, що у автомобіля є "маса" - мінус і +12/24 В - плюс.

Варіант із зовнішньою активною GPS антеною.

Антена GPS (докладніше на малюнку):

Антена GPS повинна дивитися пластмасовим ковпаком ВГОРУ, підошва до землі.

Антена повинна бути якомога ближче до лобового скла, щоб тілесний кут, що екранується металевими дахом і бічними стійками, був якомога меншим.

У разі встановлення антени під панель враховувати, щоб зверху не було металевих деталей, тільки пластмасові. Оптимально прямо під пластикову обшивку панелі, враховуючи, у будь-якому випадку, орієнтацію антени, як описано вище.

Сам прилад у будь-яке місце автомобіля, що забезпечує захист від зовнішньої вологи і бруду. Важливе розташування саме антени GPS. Відстань між приладом і антеною має бути не менше 40-50 см або між ними повинен бути металевий екран. Не можна прикручувати антену на сам прилад.

Варіант без зовнішньої активної GPS антени.

У цьому варіанті термінал буде працювати на своїй внутрішній антені приймача. Досвід показує, що якість прийому досить висока. Якщо мова не йде про старі радянські автомобілі із залізними панелями кабіни, то застосовувати виносну активну GPS антену просто недоцільно.

По-перше, не застосовуючи зовнішню антену, ми економимо 8-10 доларів США її вартості.

По-друге, зменшуємо імовірність поломки (роз'єм поломка/окислення, антенний провід обрив/замикання, ... плюс імовірність виходу з ладу самої зовнішньої антени GPS).

В даному випадку монтажу вже має значення місце розташування самого приладу під пластмасовими панелями кабіни автомобіля. Вимоги ті ж, що і до розташування GPS антени, враховуючи, що прилад повинен розташовуватися заводською наклейкою ВГОРУ.

Після підключення живлення і "запалювання" (коли замиготіли світлодіоди) перевести перемикач батареї в положення "ON".

Підключення:

Увага! Решта дротів заізолювати. Звернути увагу на те, щоб вони не коротили між собою.

Як перевірити працездатність автономного живлення приладу?

Прилад підключений, світлодіоди блимають, перемикач BATT переведений в положення ON.

  1. Вийняти з приладу роз'єм. Якщо світлодіоди блимають, то це означає, що прилад перейшов на внутрішню акумуляторну батарею.
  2. Зрадіти, що "все працює".
  3. Вставити назад роз'єм живлення. Закріпити прилад у автомобілі.