Uk / Ru

Водія транспортної компанії важко застати на місці. У більшості випадків він завжди десь на маршруті - або під'їжджає до точки завантаження-розвантаження, або на шляху до клієнта, або на заправці чи у сервісі. Кожен день колеса вантажівки намотують велику кількість кілометрів, день за днем, рік за роком ростуть витрати на пальне і запчастини - у наслідок того, що інтенсивна експлуатація службового автомобіля відображається на його технічному стані.

GPS моніторингКожен раз, коли водій знаходиться у рейсі, його достають запитаннями - де ти знаходишся, коли будеш у клієнта, все ще на завантаженні? Все це настільки звично, що навіть сприймається, як неминучий супутник роботи з потоками вантажів. І все ж це не так - будь-яку неминучість можна змінити, перетворивши у перевагу співпраці з вашою компанією. А зробити це допоможе підключення усіх машин до сервісу диспетчеризації транспорту. Його завдання - визначати місцезнаходження машини, тим самим дозволяючи позбутися нескінченного числа запитань.

Всё, що потрібно знати про поточну роботу водія, буде відображено на інтерактивній мапі - швидкість і маршрут руху, кількість і тривалість стоянок. Додайте до цього датчик у паливний бак - отримаєте надійну систему контролю, котра відслідкує не тільки порушення режиму роботи і відхилення від графіку, але і спроби продати "надлишки" пального на сторону. GPS-моніторинг у повній мірі відповідає на питання, як забезпечити контроль за транспортним відділом онлайн за допомогою сучасних супутникових технологій.