Uk / Ru

Все більше компаній обладнують портативними GPS-трекерами службові автомобіли. Про те, чому це вигідно і корисно, ми вже не раз розповідали. Настав час поговорити, чим може допомогти зобов'язання обзаводитися компактними трекерами (або відповідною програмою на смартфоні) для виїздних співробітників будь-якої з торгових компаній. Як правило, працівники фірми сприймають подібну практику з відвертим негативом - мов, такий тотальний контроль порушує їх право на приватне життя.

Cистема диспетчеризації транспортуНасправді це не так, адже GPS-моніторинг співробітників включається тільки у робочий час. І відслідковує зовсім не телефонні дзвінки або переписку у мессенджерах, а тільки пересування по вказаному маршруту. Іншими словами, адже це шлях, що проходить за день торговий агент, представник компанії, що виконує роботу менеджера по прямим продажам клієнтам. Часто після впровадження системи диспетчеризації транспорту і роботи співробітників виявляється багато дивних речей.

Всі ті, хто до недавнього часу користувався відсутністю контролю і зливав бензин, використовував машину у своїх цілях, самовільно змінював маршрут, тут же попадає під нагляд беспристрастної системи. На додачу, покращується робота і виїздних співробітників - якщо у будь-який момент часу роботодавець може бачити, чим вони зайняті, неочікуванно виявляється, що раніше недоступні клієнти, магазини і точки продажу цілком досяжні. Значно растуть і продажі, адже підвищивши увагу до місцезнаходження виїздних співробітників, вдається підвищити і ефективність їх праці.

Доречі, через декілька місяців співробітники позитивно сприймають нововведення - адже разом з ростом ефективності роботи росте і їх зарплата, яка часто залежить від кількості проданого товару і об'єму підписаних контрактів.