Uk / Ru

Систему диспетчеризації транспорту активно використовують все більше компаній. При цьому сфера використання такого способу контролю службового автотранспорту надзвичайно широка - маршрутні таксі і таксомотори, сільскогосподарська і будівельна техніка, снігоприбиральники і навіть промислове обладнання. Словом, трекери, підключені до GPS-моніторингу онлайн, встановлюються практично скрізь, де мова йде про достатньо великі супутні експлуатації витрати.

Моніторинг транспортуПричини зростаючої популярності системи диспетчеризації цілком очевидні. У першу чергу, це ефективний спосіб контролю за пересуванням автомобілів, а також захисний захід проти викрадення - якщо це і станеться, переглянути місцезнаходження високовартісного майна можна на інтерактивній мапі, у реальному часі.

Крім того, моніторинг суттєво скорочує витрати на пальне - про це ясно говорить статистика "до і післе" застосування GPS у якості засобу контролю. Скорочення очевидне - на 20-30%. Як правило, після підключення до одного з сервісів моніторингу вкрай легко виявити, хто з водіїв службового авто використовує його у власних цілях, та ще й у робочий час.

Чудово видно і неоптимальні маршрути доставки вантажів або людей. Використовуючи статистику пересувань, доступну у кілька кліків, можна оптимізувати логістику, побудувавши маршрут доставки так, щоб він займав меньше часу і потребував меньшу кількість витрат. Покращення якості послуг плюс скорочення витрат - ці переваги підключення до сервісу моніторингу службового транспорту подобаються усім.