Uk / Ru

Автомобільний GPS трекер чи GPS термінал

Найкраще підходить для встановлення на автомобілі фірми. Під'єднується на постійну подачу живлення та надійно монтується під декоративними панелями кабіни автомобіля. Наявність логічних входів GPS терміналу дозволяє контролювати стан запалювання, підключення окремих систем та механізмів автомобіля, відкриття баків, дверей, тощо...

По цифровим інтерфейсам (RS232, RS485, CAN, ...) можуть приймати дані від складних штатних та не штатних систем, та передавати їх на сервер.

Зазвичай має адаптивний алгоритм формування шляхових точок, який враховує не тільки заданий період часу, але й стан запалювання, швидкість, прискорення, дистанцію, данні внутрішнього акселерометру, та інші...

Персональний GPS трекер

Акумулятор автономного живлення в таких пристроях, зазвичай, розрахований на більш тривалу роботу, ніж у автомобільних. При періоді передачі даних один раз на 10-20 хвилин його легко вистачає на добу і більше. Такий період збереження даних підходить для контролю персоналу, але не може дати реальний пройдений шлях. При найнятому транспорті досить часто оплатf проводиться саме згідно пробігу по справах фірми. В такому разі період шляхових точок налаштовується на 10-20 секунд. При такому періоді GPS приймач трекера працює в постійному режимі, акумулятор швидко виснажується і для тривалої роботи необхідно забезпечити додаткове живлення. Наприклад, від "прикурювача" в кабіні автомобіля.

GPS маяк або GPS закладка

Використовується для супроводження вантажів та охоронних функцій. Має дуже тривалий термін автономної роботи (до декількох років) і не вимагає підключення до живлення. Іноді виробляється в герметичному копусі і дозволяє зовнішній монтаж.

Не підходить для постійного он-лайн стеження чи вирахування пройденого шляху. Завдання цього GPS приладу - передати свої координати в визначений налаштуваннями час чи по запиту господаря.