Uk / Ru

Категорія: По сервісу GPS моніторингу WayMaps

Звіти з архіву не завантажуються. Показує безкінечне завантаження. Чому WayMaps не надає можливості використовувати для картографічної підкладки мапи Google и Яндекса? Чим відрізняється ваш сервіс від аналогічних? Чому ви вважаєте, що ви кращі, ніж ваші конкуренти? Чому ви не хочете надавати послуги GPS моніторингу приватним особам? Що воно таке "геозона" і як її використовувати? Чи є такий звіт, щоб можна було подивитися, коли кожна машина повернулася на територію фірми і о котрій зранку виїхала? Хочу мати можливість з Сервісу заблокувати двигун свого авто. Сервіс таке дозволяє? Прийшло повідомлення, що в інтерфейс Сервісу внесені зміни. Однак я цього не бачу. Чому пробіг у звіті "Пробіг за період" трохи відрізняється від аналогічного показника у звіті "Подобовий пробіг"? У мене вже є GPS трекери. Чи можу я підключитися до Вашого сервісу не купуючи у Вас трекер? Чи можлива різниця в часі за даними GPS? Справа в тому, що місцями у мене не сходиться час в чеку. Чому Сервіс дає пробіг менше, ніж за показниками одометру (лічильнику) автомобіля?

Звіти з архіву не завантажуються. Показує безкінечне завантаження.

Відповідь:

1. Звіти з архіву працюють.
2. Звіти з Архіву пов'язані з відбором величезного масиву даних. В Архів і дані про рух зберігаються до одного року. Тому виведення цих звітів може тривати значний час, від 1 до 5 хвилин.
3. Не занурюючись в технічні подробиці, маю зазначити, що звіти з архіву відпрацьовуються тим швидше, чим частіше до них звертаються наші клієнти. Враховуючи, що клієнтам, зазвичай, вистачає періоду в 45 діб оперативної бази, вони дуже рідко звертаються до Архіву. Тому виведення звітів з Архіву може тривати достатньо довго.
4. Архів, збереження від 45 діб до одного року, введено нами у 2017 році, як бонус, без збільшення абонентської плати клієнтам, і призначено виключно на той випадок, коли клієнт забувся вчасно вивести звіти в оперативній базі. Тому час виведення звітів з Архіву ми не вважаємо за критичний чинник.

Дата публікації: 04.06.2019

Чому WayMaps не надає можливості використовувати для картографічної підкладки мапи Google и Яндекса?

Відповідь:

Примітка: Відповідь (далі по тексту) стосується старого інтерфейсу нашого Сервісу. Під час розробки нового інтерфейсу були вирішені певні ліцензійні нюансы і, на даний момент, користувач Сервісу моніторингу має вибір серед картографічених підкладок.

Наш сервіс суворо дотримується ліцензійних умов. І Google, і Яндекс прямим чином забороняють використання своїх картографічних джерел для створення комерційних сервісів моніторингу и диспетчеризації транспорту. Посилання на ліцензії Google и Яндекс Ви можете прочитати нижче.

У якості додаткової послуги ми надаємо своїм користувачам можливість переглянути поточне місцезнаходження транспортного засобу і будь-яку точку його треку (шляху) на мапах чи супутникових знімках Google. Ми вважаємо, що цього цілком достатньо для орієнтування у тому випадку, коли поточна картографічна підкладка Сервісу WayMaps недостатньо деталізована у тому чи іншому районі.

Умови надання послуг API Google Maps/Google Планета Земля

10. License Restrictions.

10.9 use the Service or Content with any products, systems, or applications for or in connection with:

  • (a) real time navigation or route guidance, including but not limited to turn-by-turn route guidance that is synchronized to the position of a user's sensor-enabled device;
  • (b) any systems or functions for automatic or autonomous control of vehicle behavior; or
  • (c) dispatch, fleet management, business asset tracking, or similar enterprise applications (the Google Maps API can be used to track assets (such as cars, buses or other vehicles) as long as the tracking application is made available to the public without charge. For example, you may offer a free, public Maps API Implementation that displays real-time public transit or other transportation status information.

Джерело: http://code.google.com/intl/ru/apis/maps/terms.html

Умови використання сервісу Яндекс.Карти

2. Использования Сервиса. Отдельные функции Сервиса

2.2. Любая информация, используемая в Сервисе, включая картографические материалы и данные о дорожной ситуации (состоянии загруженности автомобильных дорог) (далее - "Данные"), предназначена исключительно для личного некоммерческого использования.

Джерело: http://legal.yandex.ru/maps_termsofuse/

Пользовательское соглашение сервиса "API Яндекс.Карты"

2. Условия использования Сервиса

2.3.2. Сервис может использоваться Пользователем только в рамках интернет-сервисов, доступных для бесплатного открытого использования неограниченным кругом лиц. Сервис не может использоваться для проектов, требующих оплаты, или иным образом ограничивающих доступ к ним третьих лиц.

2.3.6. ОГРАНИЧЕНИЯ. Используя Сервис, Пользователь не имеет права:

2.3.6.3. Создавать на основе Сервиса системы мониторинга транспортных средств, отображающих информацию в реальном времени, и любые другие услуги, связанные с управлением и диспетчеризацией транспортных средств.

Джерело http://legal.yandex.ru/maps_api/

Дата публікації: 17.12.2018

Чим відрізняється ваш сервіс від аналогічних?

Відповідь:

Для роботи з нашим сервісом не треба купляти спеціалізоване ПЗ - все керування ведеться через персональну Веб-панель, яка створюється для Вас під час реєстрації.

Наш сервіс підтримує апаратне забезпечення у всьому ціновому спектрі - від самих бюджетних китайських gps-трекерів до брендів.

Дата публікації: 15.12.2018

Чому ви вважаєте, що ви кращі, ніж ваші конкуренти?

Відповідь:

Ми вважаємо себе не самими гіршими у наданні послуг GPS моніторингу, оскільки ми володіємо надійними технічними потужностями і здатні задовільнити потреби будь-якого клієнта.

Дата публікації: 15.12.2018

Чому ви не хочете надавати послуги GPS моніторингу приватним особам?

Відповідь:

Не зовсім правильне формулювання "не хочемо". Просто приватній особі це не потрібно, їй не вигідно з нами співпрацювати по даному питанню. А якісна робота можлива лише у тому випадку, коли обидві сторони в цьому зацікавлені, і клієнт, і виконавець. Саме тому ми чесно кажемо приватним особам, коли вони до нас звертаються, що співпраця з нами для них не вигідна.

В двох словах чому так.

Ми стараємось дати своїм клієнтам точний розрахунок пробігу, звіти по зупинкам, по руху, можливість підвести підсумки эфективності використання автотранспорту, і так далі. Для цього використовується значний об'єм GPRS трафіку, ресурси для прийому, зберігання і обробки даних. Все це потрібно тоді, коли за кермом автомобілей найняті працівники і диспетчеризується транспорт, знову ж таки, найнятими працівниками. Все це абсолютно не потрібно приватному власнику авто. Він і так чудово знає, де він їздив, де стояв і скільки, який пробіг, скільки витрачено пального. Єдине, чому його цікавить пристрій GPS моніторингу, так це можливість визначити місцезнаходження автомобіля у випадку його угону. Ну, ще можливість дистанційно заблокувати двигун автомобіля.

Але, для досягнення цієї мети, якщо вже дійсно виникає така неприємна необхідність, не потрібна постійна передача геоданих, їх збір і обробка. Не потрібна взаємодія з телеметричним сервером і постійний GPRS трафік. Достатньо поставити в пристрій СІМ карту з внесеними туди кількома гривнями і більше не витрачати грошей взагалі. У випадку викрадення, буде можливість через СМС зробити запит у пристрою його координат і дати команду на блокування двигуна.

Нам здається, що більш чесно буде сказати про це людині, ніж намагатися "підсадити" його на платний сервіс, який йому, по суті, просто не потрібен.

Дата публікації: 15.12.2018

Що воно таке "геозона" і як її використовувати?

Відповідь:

Наприклад, Ваш автомобіль має працювати виключно в межах міста, якщо він виїжджає за межі міста, то вже є нештатною ситуацією. Ви створюєте геозону таким чином, щоб вона покривала всю територію штатного пересування Вашого автомобіля. Призначаєте в налаштуваннях автомобілю дану геозону.

Після цього Ви зможете отримувати звіт про всі випадки виходу автомобіля за межі зони та повернення до неї. При виводі треку авто за певний період, Вам також з’явиться повідомлення, що був рух поза призначеною геозоною, трек цього руху буде виділено блимаючим кольором.

Також, можна отримувати миттєве повідомлення про факт виходу автомобіля за межі призначеної зони. Для цього в налаштуваннях треба обрати, яким саме чином Вас повідомляти: СМС, електронна пошта чи вспливаюче вікно в Сервісі GPS моніторингу.

Для малорухомої техніки, що працює на невеличкому майданчику (екскаватори, бульдозери, подавачі розчину, ... таке подібне) ці самі питання можна вирішувати створенням геооб’єкту на місці їх локальної роботи.

Дата публікації: 02.12.2018

Чи є такий звіт, щоб можна було подивитися, коли кожна машина повернулася на територію фірми і о котрій зранку виїхала?

Відповідь:

Як такого стандартного звіту не може бути, бо території в кожного свої. Але для вирішення цієї задачі не треба якось доробляти функціонал Сервісу. Створюєте на місці стоянки автомашин геооб'єкт, призначаєте форму та розміри полігону таким чином, щоб стоянка їм накривалася, називаєте геооб'єкт "Територія фірми".

Виводите звіт по геооб'єкту і бачите час, що Вас цікавить.

Також можете вивести звіт не по всім автомобілям, а по обраній групі чи по окремій машині.

Дата публікації: 02.12.2018

Хочу мати можливість з Сервісу заблокувати двигун свого авто. Сервіс таке дозволяє?

Відповідь:

Технічної проблеми, в реалізації такого функціоналу, немає. Майже всі типи GPS терміналів мають логічний вихід для керування іншими пристроями. Але...

Автомобіль, то засіб підвищеної небезпеки. Уявіть собі, що на швидкості 90-120 км/год, коли автомобіль іде на обгін і знаходиться на зустрічній смузі в нього раптово глохне двигун. Або на схилі, або на перехресті, ... і так далі.

Розуміючи всі відповідальність, ми не реалізуємо даний функціонал у своєму Сервісі GPS моніторингу.

Дата публікації: 02.12.2018

Прийшло повідомлення, що в інтерфейс Сервісу внесені зміни. Однак я цього не бачу.

Відповідь:

Для того, щоб Ви почали працювати з оновленою версією, Вам необхідно очистити кеш Вашого браузера.

Після очищення кешу Ви можете зайти в сервіс GPS моніторингу WayMaps і працювати з оновленою версією Сервісу.

Дата публікації: 02.12.2018

Чому пробіг у звіті "Пробіг за період" трохи відрізняється від аналогічного показника у звіті "Подобовий пробіг"?

Відповідь:

Подобовий звіт наразі дає суму пробігів по кожній добі звіту, які округлюються до одного знаку після коми. Звіт за період дає повний пробіг. Різниця набігає за рахунок округлень у першому звіті. Ми, звичайно, могли б давати реальний пробіг в підсумку подобового звіту, але тоді цей показник не буде відповідати сумі всіх даних по кожній добі.

Впевнені, що методологічно в подобовому звіті давати суму наявних в ньому показників. Вам самим вирішувати, який із звітів для Вас більш зручний та інформативний. У будь-якому разі, різниця в декілька десятків метрів ніяким чином не спотворить показники роботи Вашого транспорту за тиждень чи місяць.

Дата публікації: 02.12.2018

У мене вже є GPS трекери. Чи можу я підключитися до Вашого сервісу не купуючи у Вас трекер?

Відповідь:

Так звичайно.

Якщо Ваш трекер є в переліку підключених до Сервісу приладів, то Ви можете підключитися до нашого Сервісу GPS моніторингу.

Якщо Ваші прилади відсутні в списку, то команда наших програмістів готова прописати їх для роботи з Сервісом в тому випадку, якщо виробник даних приладів відкрито надає для них протокол обміну і не робить з нього комерційну таємницю.

Дата публікації: 02.12.2018

Чи можлива різниця в часі за даними GPS? Справа в тому, що місцями у мене не сходиться час в чеку.

Відповідь:

Якщо у Вас не сходиться час чека з часом моніторингу, то це можливо з двох причин:

1. Імовірність 2%

- На заправці в касовому апараті неправильно встановлено час внутрішнього годинника.

2. Імовірність 98%

- Водій заправив менше (наприклад, 40 л) палива, а чек взяв (або купив за пару гривень) на більшу кількість палива (наприклад, 50 л). Чек від когось, хто заправлявся трохи раніше на даний обсяг.

Дата публікації: 02.12.2018

Чому Сервіс дає пробіг менше, ніж за показниками одометру (лічильнику) автомобіля?

Відповідь:

Всі спідометри і одометри автомобіля завищують свої показання і для цього є цілком обґрунтована причина.

За вимогами Європейської економічної комісії (ЄЕК) ООН N39 спідометри не можуть занижувати своїх показань. Відхилення показань спідометра і одометра може бути виключно "в плюс" і не має перевищувати реальне значення більш ніж на 10% + 6 км/год. Це обумовлено міркуваннями безпеки і суворим ставленням до випадків перевищення швидкості, навіть на декілька кілометрів на годину, в розвинених країнах.

Стандартна похибка механічного спідометра, обумовлена його конструкцією, становить близько 5%, а враховуючи його зношеність в процесі експлуатації може досягати і 10-12%. Середня похибка електромеханічних приладів, зазвичай нижче і не перевищує 5-7%.

Таким чином, приймаючи вищевикладене до уваги, і ставлячи перед собою завдання дотримання вимог ЄЕК ООН N39, і, відповідно їм ГОСТів і ТУ, виробник спочатку налаштовує своє обладнання на 5% в плюс.

За практичним підтвердженням цього не треба далеко ходити. Напевно кожен стикався з тим, що швидкість, який показується Вашим GPS навігатором в машині, звичайно на кілька км/год. менше, ніж та, яка зазначена на штатному спідометрі автомобіля.

Дата публікації: 02.12.2018