Uk / Ru

Категорія: Фінансові питання

СІМ карти, встановлені у GPS трекер, анульовані за неуплату. Як мені відновити працездатність пристроїв?

Відповідь:

 1. Оплатити заборгованість по абонплаті Сервісу моніторингу.
 2. Демонтувати GPS термінали з автомобілів.
 3. Оплатити пересилку GPS терміналів нам і відправити їх.
 4. Оплатити нам:
  • заміну СІМ карт 36,00 грн за пристрій;
  • переналаштування і перевірку GPS терминалів - 36,00 грн за пристрій;
  • перереєстрацію пристроїв у Сервісі - 12,00 грн за пристрій;
  • відновлення обікового запису клієнта у Сервісі - 120,00 грн за фірму;
  • відновлення Користувача (у випадку наявності більш ніж одного акаунта на фірму) - 36,00 грн за кожного користувача.
 5. Оплатити пересилку GPS терміналів назад, отримати їх у перевізника.
 6. Встановити пристрої у автомобілі.

У зв'язку з великими затратами коштів і часу, які виникають після анулювання СІМ карт, переконливо просимо Вас не допускати заборгованості.

Дата публікації: 16.12.2018

Яким чином нараховується абонплата у Сервісі WayMaps?

Відповідь:

Абонплата за поточний місяць нараховується в останні дні місяця по факту активності зареєстрованого GPS трекера (терміналу).

Якщо пристрій виходив на зв'язок з сервером менше 5 діб на протязі місяця, то абонплата на нього взагалі не нараховується. У такому випадку клієнти, у яких в пристрій встановлені їх СІМ карти, взагалі нічого Сервісу моніторингу не платять. Якщо ж у пристроях встановлені СІМ карти Сервісу, то на них нараховується компенсація плати оператору мобільного зв'язку, яку наш Сервіс щомісячно оплачує незалежно від активності обладнання клієнта.

Звертаємо Вашу увагу, шо, виходячи з вижче наведеного, Сервіс не тільки надає свої послуги без передоплати, але і заздалегідь оплачує за клієнтів GPRS трафик мобільному оператору. Клієнт платить за послуги, які вже були надані на протязі місяця.

Дата публікації: 16.12.2018

Алгоритм появи попереджень про заборгованість.

Відповідь:

Абонплата за використання Сервису нараховується в останні дні місяця і одразу відображається у рядку "Баланс", у вікні Куратора. До 10-го числа наступного місяця клієнту дається можливість оплатити послуги Сервису без нагадувань про заборгованість.

З 15-го числа, під час входу у Сервіс, користувачу показується вікно з нагадуванням про те, що послуги за минулий місяць досі не були проплачені. Дане вікно не блокує работу користувача у Сервісі і не обмежує функціонал. Його можна просто закрити і продовжувати працювати. У клієнта є ще 5 календарних днів на те, щоб погасити заборгованість.

Після 21-го числа вхід користувачів фірми-боржника блокується і з'являється табличка з проханням терміново погасити заборгованість.

Більш повне роз'яснення можна прочитати у розділі "Про строки і порядок оплати за Сервіс GPS моніторингу".

Якщо борг не був погашений на протязі більше одного місяця, можуть бути анульовані СІМ карти, встановлені у GPS термінали, що забезпечують передачу даних по GPRS каналу. В такому випадку СІМ карты відновленню не підлягають і відновити працездатність термінала досить складно.

Дата публікації: 16.12.2018

Де і як я можу проконтролювати нарахування абонплати і взаєморозрахунки з Сервісом?

Відповідь:

У користувачів Сервису зі статусом Куратор є можливість у вікні куратора переглянути поточний баланс, щомісячні нарахування абонплати і внесення коштів.

Окрім цього, можна за конкретний місяць детально переглянути нарахування окремо по кожному GPS терміналу.

Якщо у Вас виникли питання по причинам нарахування, то, при наведенні курсора миші на рядок з назвою об'єкту моніторингу, з'являється календарик з відміченими днями активності GPS терминалу за поточний місяць.

Про використання вікна Куратора Ви можете більш детально прочитати в інструкції по використанню Сервису GPS моніторингу WaMaps.

Таким чином, у клієнта є всі можливості для повного контролю всіх фінансових операцій по своєму акаунту.

Дата публікації: 16.12.2018

Коли нам треба платити, щоб нас не блокувало, до 20-го чи до 25-го?

Відповідь:

Розглянемо на прикладі вересня.

До 28-го серпня ми сплачуємо за Ваші GPS термінали трафік мобільному оператору, оренду сервера і адміністрування сервера. Щоб Ваші GPS термінали працювали у вересні.

Потім місяць Ви користуєтеся послугами, весь вересень .

До 5-го жовтня , за правилами, Ви повинні сплатити наданий сервіс у вересні місяці.

Якщо до 5-го оплата не прийшла, то ще тиждень Вас ніхто не турбує нагадуваннями, розуміючи, що могли виникнути певні складнощі. Ми думаємо, що Ви знаєте про борг і ось-ось заплатите.

З 11-14 числа (в залежності від попадання вихідних днів на ці числа), ми вже ображаємося на клієнта, тому що нам не повертаються гроші (трафік/сервер) сплачені нами ще півтора місяці тому. Ми ображаємося, а сервер починає розсилати попередження за допомогою СМС і на електронну пошту.

Майже 10 днів розсилаються попередження. Якщо клієнт просто ігнорує їх, і далі не платить, то сервер блокує акаунт користувача.

Ми, на той час, вже навіть не ображаємося, ми щиро обурені. Майже два місяці не повертаються наші гроші. Годі вже й казати про наш заробіток (в якому наша зарплата).

Тому на питання: "До якого числа треба оплачувати послуги моніторингу?", відповідь не 20-те і не до 25-го, а

"До 5-го числа місяця, який йде за місяцем надання послуг GPS моніторингу."

Дата публікації: 02.12.2018