Uk / Ru

В Головній панелі Сервісу GPS моніторингу (перелік автомобілів) додали можливість відфільтрувати список по довільному сполученню символів, що присутні в назві автомобіля чи в імені водія.Щоб закрити режим фільтру та повернутися до падаючого переліку фільтра по групам, достатньо натиснути "хрестик", що з'являться замість іконки "лупа" при активації контекстного фільтру (див. на прикладі нижче).
На прикладі набрано латинську букву "і", тому в переліку залишилися тільки ті автомобілі, в яких у полі "Назва" або у полі "Водій" присутня ця буква.Фільтр доступний клієнтам, що створили хоча б одну групу для об'єктів спостереження в електронному кабінеті Куратора. Якщо в обліковому записі користувача 1-5 машин, то відповідно, в нього немає потреби у їх впорядкуванні і створенню груп. В такому разі, немає потреби і у контекстному фільтрі, його не буде на екрані, не буде зайвого візуального подражника в інтерфейсі.
Фільтр створено за проханням клієнта з великою кількістю машин. Впевнені, що цей фільтр додасть зручності всім нашим клієнтам, що здійснюють GPS моніторинг (GPS диспетчеризацію) 15 чи більше автомобілів.