Uk / Ru

Наші розробники впевнені, що круглі маркери (значки) на мапі є найзручнішими. На круглих маркерах легко показувати напрям руху, вони компактно виглядають на мапі, мінімально перекриваючи один одного, коли багато автомобілів знаходяться поряд. Але наші клієнти не завжди згодні з нашими розробниками, деякі клієнти вважають, що комфортніше мати маркер у вигляді того чи іншого автомобіля.

Адміністрація Сервісу GPS моніторингу WayMaps намагається завжди ставати на сторону своїх клієнтів. Відтепер, крім стандартного набору маркерів у вигляді різних кружечків, можна призначити автомобілю маркер у вигляді стилістичного зображення певного типу транспортного засобу.

Нагадуємо, що тип та колір маркеру Ви можете обрати в особистому електронному кабінеті Сервісу: Меню - Кабінет Куратора - Об'єкти та групи - Об'єкти - Редагувати.

На даний момент додано 8 типів контурних маркерів. Якщо у клієнтів будуть конкретні побажання, то будемо додавати ще інші типи. Звичайно, для контурних маркерів, як і до маркерів у вигляді кружечків, клієнт може обрати зручний, для нього, колір.

Панель з переліком об'єктів тепер може виглядати так: