Uk / Ru

В панелі обраного автомобіля Ви можете бачити в режимі реального часу (он-лайн) залишок палива в баках автомобіля та поточне споживання палива в літрах на 100 кілометрів.

Поточні дані, які отримані від GPS терміналу

Аналогічні показники доступні також в кожній точці треку (шляху автомобіля на мапі).

Детальна інформація по обраній точці GPS треку автомобіля

В панелі Звітів, для автомобілів з контролем палива, крім стандартних звітів моніторингу з'являється ще додатковий розділ звітів по паливу.

Перелік звітів по контролю палива

Ви можете аналізувати комбіновані графіки рівня палива (літри) та споживання палива (літри на 100 кілометрів), як по шкалі часу, так і по шкалі пройденого шляху. Паралельно з ними, додатково, по правій шкалі, Ви можете переглядати:

Якщо Вас зацікавив певний період руху, то необов'язково закривати графік, обирати нові параметри періоду і знову виводити дані. Достатньо просто затиснути ліву кнопку миші та виділити на існуючому графіку частинку, що Вас зацікавила. Графік масштабує вибрану Вами ділянку на все вікно. При цьому у Вас залишається можливість пересуватися по шкалі з існуючим масштабом чи повернутися до попереднього вигляду графіку.

Графік кількості палива в баках автомобіля по обраному інтервалу часу


Графік кількості палива в баках автомобіля по пробігу


Графіки споживання палива


При наведенні на будь-яку точку графіку, у вспливаючому віконці з'являється цифрова інформація по цій точці (час, пробіг, кількість палива, швидкість, ... тощо). Крім того, всі точки на графіку клікабельні. Клік по точці мінімізує вікно графіку та відкриває карту, де Ви можете бачити місце шляху автомобіля, якому відповідає дана точка.

Мінімізований графік палива у вікні інтерфейсу Сервісу GPS моніторингу


Для повернення до попереднього вигляду вікна з графіками достатньо здійснити подвійний клік по його шапці.

Крім того, потягнувши вікно з графіками вниз, можна прив'язати вікно до нижньої межі екрану. Такий стан дає гарну оглядовість для мапи і для графіка одночасно. Можна працювати з таким закріпленим графіком, аналізуючи ті ділянки, що Вас цікавлять. Для відкріплення вікно з графіками просто "відтягується" мишою від низу екрану.

Графік палива та робота з ним


Табличні звіти Ви можете надрукувати, або зберегти в форматі PDF чи XLS.


Звіт по використанню палива автомобілем за період


Подобовий звіт використання палива


Звіт по заправках (зливах) за обраний період


Аналогічно звіту по стоянках та звіту по мотогодинах, дати/час заправок (зливів) у звіті є клікабельними. Клік мишою по даті відкриває вікно мапи, де Ви можете переглянути шлях авто до заправки та місце, де заправлявся автомобіль. Карта у вікні масштабується скролом миші, що дає змогу чітко зрозуміти, про яку територію йдеться.

Показ місця заправки, що обрана в звіті по заправках


В детальному звіті, крім даних по використанню палива, ще присутні дані по залишкам палива, на початок та кінець періоду, та відпрацьованих транспортним засобом мотогодинах.

Детальний звіт по паливу