Використання геооб'єктів з миттєвими повідомленнями

По практиці наших клієнтів, хочемо навести декілька прикладів, коли геооб'єкт плюс миттєві повідомлення про події, в Сервісі GPS моніторингу, можуть стати Вам в нагоді.

  1. Ви хочете точно знати, коли машина заїде на митний пост. Звичайно, можна сказати водію, щоб обов'язково зателефонував Вам, коли таке станеться. А можете створити геооб'єкт "Митний пост" і поставити повідомлення через СМС чи на E-mail про події "Відвідав геооб'єкт" та "Покинув геооб'єкт". Або про одну з цих подій, про ту, яка саме Вас цікавить.
  2. Директор створив геооб'єкт на місці перед своєю хатою і поставив СМС повідомлення про прибуття машини на цей об'єкт. Тепер, коли за ним під'їжджає робоча машина, йому приходить СМС. Він знає, що машина вже є і можна виходити.
  3. Підприємець поставив повідомлення про подію "Покинув геооб'єкт "Робота дружини". Як тільки дружина від'їжджає з роботи, то він вже про це знає і має можливість зустріти її ще біля воріт!

Ну, а про використання геооб'єктів в Сервісі GPS моніторингу без миттєвих повідомлень ми вже писали. Ви можете отримувати звіти по відвідуванню Ваших "місць на мапі" як в розрізі автомобіля (які геооб'єкти він відвідав і коли), так і в розрізі самого місця (які машини і коли відвідували даний геооб'єкт). Геооб'єктами можуть бути місця магазинів, складів, заправки, території Ваших клієнтів і багато іншого.

Опублікована: 23.11.17  14:07 | Переглядів: 512 | [ + ]   [ - ]   | Друк

У цьому розділі