Супутник GPS III отримує команди з OCX сегменту наземного контролю

Перший покращений супутник GPS III успішно встановив віддалене з'єднання та налагодив зв'язок з операційною системою керування наступного покоління (OCX), чим підтвердив, що модернізована Глобальна система позиціонування ВПС США готова до запуску цього модернізованого супутника.

GPS III SV01 це перший з 10-ти супутників покоління GPS III, що розроблені та мають бути виготовлені компанією Lockheed Martin. 2 листопада 2017 року SV01 успішно пройшов стендові випробування по комунікації з новітньою системою сегменту наземного контролю OCX, яка розроблена корпорацією Raytheon.

Під час стендових випробувань була проведена симуляція всієї послідовності дій, від запуску супутника, до дій на робочій орбіті. Командні сигнали OCX відправлялися з тестувального вузла заводу Lockheed Martin в Денвері на базу ВВС Шрівера в Колорадо-Спрінгсі, штат Колорадо. Всі команди були успішно прийняті та оброблені, надані відповіді в зворотньому напрямку.

"Під час стендових випробувань GPS III SV01 ми отримували і успішно обробляли команди OCX, які, зазвичай, надсилаються під час запуску, маневрування на орбіті, розгортання та ініціалізації корисного навантаження", - сказав Марк Стюарт, віце-президент навігаційних систем Lockheed Martin. "Ми ретельно протестували перший супутник GPS III, як ми збираємося запустити в 2018 році".

На даний момент супутник знаходиться на заводі Lockheed Martin і очікує транспортування на стартовий майданчик для запуску.

GPS III матиме у три рази кращу точність і до восьми разів покращить можливості боротьби з перешкодами. Термін експлуатації космічних апаратів триватиме до 15 років, що на 25 відсотків більше, ніж строк роботи супутників GPS на сьогоднішній день. Новий цивільний сигнал L1C для GPS III також зробить його першим супутником GPS, який буде взаємосумісним з іншими міжнародними глобальними навігаційними супутниковими системами, такими як Galileo (Європейський союз) та BeiDou (Китай).Джерело: http://www.gpsdaily.com
Опублікована: 16.12.17  11:53 | Переглядів: 532 | [ + ]   [ - ]   | Друк

У цьому розділі