Додані події в миттєві повідомлення по об'єкту GPS моніторингу

Вже повідомлялося, що Ви можете в налаштуваннях об'єктів зазначити про які події Вас треба повідомляти і яким чином. Доступні повідомлення на електронну пошту, СМС та інформаційним вікном, що з'являється в Сервісі GPS моніторингу.

До вже доступних, для повідомлень, подій додані такі:

  1. Пропало зовнішнє живлення.
  2. Обрив антени GPS (тільки для GPS терміналів, що це контролюють).
  3. Коротке замикання антени GPS (тільки для GPS терміналів, що це контролюють).
  4. Було переміщення об'єкту без GPS моніторингу

По останній події необхідне додаткове пояснення. Подія "Помилка GPS", яку в повідомлення ми додали раніше, насправді, не є великою проблемою, якщо транспортний засіб в цей час не рухається. Наприклад, машина заїхала в залізобетонний гараж і сигнал від супутників GPS дуже обмежений. Так, термінал не може вираховувати поточні координати, але і машина нікуди не рухається. Звіт по пробігу та використанню палива, в такому випадку, дасть абсолютно адекватні результати. Зовсім інше, коли GPS термінал не може визначити свої координати під час руху автомобіля. Це вже є проблемою. Саме при такому випадку і створюється подія "Було переміщення об'єкту без GPS моніторингу".

Також нагадуємо, що, у тому випадку, якщо Ви не налаштовували миттєві повідомлення про події, то всі їх можна переглянути в звіті.

Бажаємо Вам комфортної та ефективної роботи з Сервісом GPS моніторингу транспорту та персоналу WayMaps/Опублікована: 05.09.17  11:50 | Переглядів: 294 | [ + ]   [ - ]   | Друк

У цьому розділі