Beidou стає частиною Міжнародної програми Коспас-Сарсат

Beidou стає частиною Міжнародної програми "Коспас-Сарсат", некомерційного, міжурядового та гуманітарного об’єднання, що включає 44 країни, такі як Сполучені Штати, Канаду, Росію, Китай та інші…

Міністерство транспорту Китаю заявило, що навігаційна супутникова система Beidou, стає четвертою системою, яка збирає та поширює дані для пошукових та рятувальних місій. Це стало можливим після того, як делегація міністерства представила технологію китайської системи та план запуску програми для пошуку та порятунку під час 31-го засідання Ради Коспас-Сарсат, в кінці жовтня в Монреалі, Канада.

"Цей крок посилить глобальну спроможність компанії Beidou шукати та рятувати людей, що попали в біду, показуючи, що Китай виконує свої обов'язки у сфері глобального гуманітарного розвитку відповідно до міжнародних конвенцій", - заявив прес-секретар Ву Чунгенг.

"Це також підтримує глобальний розвиток Beidou, сприяючи міжнародному впливу та потужності системи в галузі супутникової навігації", - сказав він.

Beidou - четверта супутникова система супутникової навігації, яка використовується в програмі Коспас-Сарсат, до цього в програму були залучені американська GPS, російська ГЛОНАСС та система "Галілео" Європейського Союзу.

Міжнародна програма "Коспас-Сарсат" - супутникова система пошуку та рятування постраждалих шляхом виявлення аварійних сигналів та розповсюдження інформації, зокрема, здійснює моніторинг аварійних маяків, які активуються літаками, кораблями та туристами, що знаходяться в небезпеці та потребують допомоги.

За словами директора Китайського супутникового навігаційного управління Рана Ченгкі, Китай прагне сприяти залученню якомога більшої кількості міжнародних організацій, щоб розширити використання космічної мережі Beidou за кордоном. Він сказав, що Китай почав співпрацювати з GPS, ГЛОНАСС та Галілеєм з питань координації частоти та наземної навігаційної інфраструктури. "Продукти Beidou використовуються більш ніж у 30 країнах світу. Далі ми забезпечимо глобальне охоплення системи, покращимо її стабільність та надійність, а також буде зроблено більше зусиль для розробки наземної інфраструктури", - сказав він.

Двадцять дев'ять супутників були запущені для функціонування мережі Beidou, перші з 2000 року та останній в листопаді 2017 року. У грудні 2012 року система почала надавати послуги з позиціонування, навігації, синхронізації та обміну повідомленнями для цивільних користувачів у Китаї та частинах Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Beidou набула велику кількість користувачів у Китаї. Більшість велосипедів спільного користування у китайських містах зараз використовують служби позиціонування на основі Beidou; більше 4 млн. таксі, міжміські автобуси та вантажні автомобілі по всій країні були обладнані пристроями Beidou; і близько 40 відсотків смартфонів на китайському ринку мають доступ до послуг системи.За інформацією www.gpsdaily.com
Опублікована: 27.11.17  14:52 | Переглядів: 539 | [ + ]   [ - ]   | Друк

У цьому розділі