Маємо нагадати всім клієнтам про існуючу безстрокову акцію: "Порадьте наш Сервіс GPS моніторингу і отримайте безплатне місячне обслуговування для свого автомобіля за кожен підключений, за Вашою порадою, автомобіль".

По практиці наших клієнтів, хочемо навести декілька прикладів, коли геооб'єкт плюс миттєві повідомлення про події, в Сервісі GPS моніторингу, можуть стати Вам в нагоді.

За проханнями клієнтів додана ще одна опція.

Для всіх клієнтів, що самостійно сплачують GPRS трафік GPS терміналів мобільному оператору, ніяка зміна вартості обслуговування не планується. Абонплата на 2018 рік залишається незмінною.

Після оновлення мобільних пристроїв клієнтів до IOS 11.0.x в додатку GPS моніторингу WayMaps меню вибору режиму (GPS моніторинг чи GPS спостереження) перестало працювати. Клієнти не можуть використовувати додаток для роботи.

Вже повідомлялося, що Ви можете в налаштуваннях об'єктів зазначити про які події Вас треба повідомляти і яким чином. Доступні повідомлення на електронну пошту, СМС та інформаційним вікном, що з'являється в Сервісі GPS моніторингу.

З Нового року наші клієнти, що користуються додатком GPS моніторингу WayMaps на iPhone та iPad помітили, що перестав виводитись на мапі трек за визначений період.

Це сталося, бо фірма Apple змінила свої політики конфіденційності (Application Transport Security).

Шановні партнери ТОВ “ВМ моніторинг”!

Ми пропонуємо Вам перейти на електронний документообіг по нашій компанії (за послуги GPS моніторингу транспорту) і відмовитись від друку, підписання та надсилання паперових документів. Це абсолютно законний вид ведення документації.

Сьогодні, перебуваючи з візитом у клієнта, спостерігав не зовсім звичне застосування Сервісу GPS моніторингу транспорту.

Клієнти кілька разів зверталися з проханням, щоб їм надали можливість виводити звіт по витратах палива не тільки в розрізі календарних діб, то і у вигляді загальних підсумків за довільно обраний період. Справа в тому, що вони ведуть облік не по робочих днях, а по рейсах транспорту.
Сторінка 1 з 212»»»