Категорія / ОписКоличество
Новини Сервісу
14
Супутникова навігація в світі
4
Архів новин
0
Разом: 24, Категорій: 3, Переглядів: 14877

З Нового року наші клієнти, що користуються додатком GPS моніторингу WayMaps на iPhone та iPad помітили, що перестав виводитись на мапі трек за визначений період.

Це сталося, бо фірма Apple змінила свої політики конфіденційності (Application Transport Security).

У рамках проекту глобальної модернізації обладнання мобільного оператора Київстар, починається заміна обладнання у місті Рівне та Рівненській області.

Київстар розгорнув модернізацію радіообладнання мережі

У четвер, 4 серпня 2016 року, заміна обладнання розпочинається в Ужгороді та передмісті.

У понеділок, 8 серпня 2016 року, заміна обладнання розпочинається у Львові та передмісті.

Шановні партнери ТОВ “ВМ моніторинг”!

Ми пропонуємо Вам перейти на електронний документообіг по нашій компанії (за послуги GPS моніторингу транспорту) і відмовитись від друку, підписання та надсилання паперових документів. Це абсолютно законний вид ведення документації.

Сьогодні, перебуваючи з візитом у клієнта, спостерігав не зовсім звичне застосування Сервісу GPS моніторингу транспорту.

Клієнти кілька разів зверталися з проханням, щоб їм надали можливість виводити звіт по витратах палива не тільки в розрізі календарних діб, то і у вигляді загальних підсумків за довільно обраний період. Справа в тому, що вони ведуть облік не по робочих днях, а по рейсах транспорту.

Космічне агентство Росії "Роскосмос" у грудні підписали угоду про співпрацю з Китайською національною космічною адміністрацією. Документ був підписаний під час двадцятої регулярної зустрічі російських і китайських глав урядів і триденного візиту прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва до Пекіну.

Тім Пік, перший британський астронавт, що перебуває на Міжнародній космічній станції, готовий приступити до свого першого виходу у відкритий космос 15 січня.

Центр буде обробляти і віддавати дані для підтримки та уточнення незалежної системи супутникової навігації Китаю на основі сигналів наземних станцій (LBS).

За повідомленням Європейського космічного агентства (ЄКА), в четвер, 17 грудня запущено на орбіту чергові два супутники європейської навігаційної системи Галілео, яка створюється, як альтернатива американській системі GPS.
Сторінка 2 з 3«««123»»»