Нова версія розділу Куратор в Сервісі GPS моніторингу

Почала працювати нова версія розділу Куратор, дуже сподіваємося, що вона сподобається нашим користувачам Сервісу GPS моніторингу.

Спочатку про те, що нового з технічної точки зору:

1. Розділ відкривається в новій вкладці браузера, що дозволяє одночасно працювати і з вкладкою самого Сервісу GPS моніторингу, і з вкладкою Куратор.

2. Новий Куратор, на відміну від колишнього, створений без використання технології Adobe Flash, і без проблем відкривається на всіх мобільних гаджетах.

3. Інтерфейс автоматично адаптується під розміри екрана того пристрою, з якого до нього увійшли. Тепер переглянути потрібну інформацію зручно навіть з невеликого смартфона.

І відмінності в функціоналі:

1. У розділ Куратор Ви можете зайти, з використанням свого логіна і пароля, навіть якщо Ваш обліковий запис в Сервісі GPS моніторингу автоматично заблокувався по несплаті. Якщо так сталося, що Ви забули оплатити Сервіс, то Вам тепер немає потреби піднімати пошту з попередженнями від сервера або телефонувати на технічну підтримку для уточнення суми заборгованості. Всю розкладку з фінансів і поточний баланс можна переглянути самостійно в розділі Куратора.

2. Тепер Ви можете самі змінити мову інтерфейсу для Сервісу GPS моніторингу. Перша вкладка "Налаштування".

3. Ви можете самостійно змінити свій пароль в тій самій вкладці "Налаштування".

4. Якщо фірма має декілька додаткових користувачів з обмеженими правами на об'єкти GPS моніторингу, то Куратор має можливість тимчасово деактивувати користувача (призупинити можливість входу в Сервіс) і потім знову активувати. Також є можливість змінити логін і пароль таких користувачів.

5. Прямо в розділі Куратор можна створювати нові групи об'єктів GPS моніторингу та редагувати вже існуючі.

6. У розділі стало доступним редагування об'єктів моніторингу (назва, вигляд і колір маркера, ліміт швидкості, водій, група, критерій часу для стоянки, ...)

7. Додана можливість звернення до технічної підтримки сервісу з питаннями по роботі GPS терміналів.

8. Створено окремий розділ звернень до адміністрації Сервісу GPS моніторингу WayMaps з організаційних та фінансових питань.

Опублікована: 24.11.15  20:29 | Переглядів: 699 | [ + ]   [ - ]   | Друк

У цьому розділі