Категорія / ОписКоличество
Новини Сервісу
14
Супутникова навігація в світі
4
Архів новин
0
Разом: 24, Категорій: 3, Переглядів: 15334

Перший покращений супутник GPS III успішно встановив віддалене з'єднання та налагодив зв'язок з операційною системою керування наступного покоління (OCX), чим підтвердив, що модернізована Глобальна система позиціонування ВПС США готова до запуску цього модернізованого супутника.

Сполучені Штати та Китай провели переговори щодо сумісних характеристик сигналу, які захищатимуть і покращують обслуговування користувачів системи глобального позиціонування США (GPS) та еквівалентної китайської системи.

Маємо нагадати всім клієнтам про існуючу безстрокову акцію: "Порадьте наш Сервіс GPS моніторингу і отримайте безплатне місячне обслуговування для свого автомобіля за кожен підключений, за Вашою порадою, автомобіль".

Beidou стає частиною Міжнародної програми "Коспас-Сарсат", некомерційного, міжурядового та гуманітарного об’єднання, що включає 44 країни, такі як Сполучені Штати, Канаду, Росію, Китай та інші…

Європейський Союз стає ще на крок ближчим до розбудови цивільної навігаційної системи "Галілео". За задумом, цей європейський конкурент американської системи GPS має забезпечити приватних та комерційних користувачів навігаційними даними вищої, у порівнянні з GPS, точності.

По практиці наших клієнтів, хочемо навести декілька прикладів, коли геооб'єкт плюс миттєві повідомлення про події, в Сервісі GPS моніторингу, можуть стати Вам в нагоді.

За проханнями клієнтів додана ще одна опція.

Для всіх клієнтів, що самостійно сплачують GPRS трафік GPS терміналів мобільному оператору, ніяка зміна вартості обслуговування не планується. Абонплата на 2018 рік залишається незмінною.

Після оновлення мобільних пристроїв клієнтів до IOS 11.0.x в додатку GPS моніторингу WayMaps меню вибору режиму (GPS моніторинг чи GPS спостереження) перестало працювати. Клієнти не можуть використовувати додаток для роботи.

Вже повідомлялося, що Ви можете в налаштуваннях об'єктів зазначити про які події Вас треба повідомляти і яким чином. Доступні повідомлення на електронну пошту, СМС та інформаційним вікном, що з'являється в Сервісі GPS моніторингу.
Сторінка 1 з 3123»»»