Інформаційні сторінки » Як це працює


Що таке Сервіс GPS моніторингу WayMaps

WayMaps - це апаратно-програмний комплекс, який дозволяє Вам здійснювати GPS моніторинг, GPS диспетчеризацію транспорту або персоналу, дистанційно контролювати паливо.

Для Вас, як для клієнта, на телематичному сервері WayMaps створюється обліковий запис з унікальними логіном та паролем. Ваші GPS термінали та GPS трекери реєструються під цей обліковий запис. Використовувати Сервіс Ви можете з будь-якого комп'ютера, який має доступ до мережі Інтернет, а також з мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів) з системами iOS та Android. Для GPS моніторингу з мобільних пристроїв розроблені та зареєстровані на Appstore та Google Play спеціальні програмні додатки.

Дані з GPS приладів, які встановлені на Вашому автотранспорті або перебувають у Ваших працівників, надходять на сервер WayMaps. Передача даних відбувається по GPRS каналах мобільних операторів, в кожному приладі встановлена СІМ-карта. Крім GPS даних (географічні координати, швидкість, напрямок руху, висота над рівнем моря, … ) GPS термінал може передавати інші дані, що прораховуються його програмним забезпеченням та отримуються від інших датчиків транспортного засобу.

Сервер працює цілодобово. Ви в будь-який момент можете звернутися до сервісу і відстежувати Ваші рухомі об'єкти "в режимі реального часу". У Вас є можливість бачити, як місце розташування об'єкта, так і його швидкість, напрямок руху, стан запалювання, напругу бортової мережі, кількість палива в баках, питому витрату палива на 100 км та інші характеристики.

Крім того, є можливість переглянути історію за обраний Вами період часу, переглянути путь об'єкту на карті, подивитися пройдений кілометраж, місця його стоянок (зупинок), заправок (зливів), побачити ділянки перевищення дозволеної швидкості, ... Ви можете сформувати різні звіти (табличні та графічні) по руху, стоянках, мотогодинах, використанню палива, ...

Докладніше ознайомитися із зовнішнім виглядом і можливостями сервісу WayMaps Ви можете на демонстраційній сторінці.
Логін: demo
Пароль: demo