У мене вже є GPS трекери. Чи можу я підключитися до Вашого сервісу не купуючи у Вас трекер?

Так звичайно.

Якщо Ваш трекер є в переліку підключених до Сервісу приладів, то Ви можете підключитися до нашого Сервісу GPS моніторингу.

Якщо Ваші прилади відсутні в списку, то команда наших програмістів готова прописати їх для роботи з Сервісом в тому випадку, якщо виробник даних приладів відкрито надає для них протокол обміну і не робить з нього комерційну таємницю.

Задан: 01.01.70 | Опублікована: 09.10.17


Чому пробіг у звіті "Пробіг за період" трохи відрізняється від аналогічного показника в звіті "Подоб

Подобовий звіт наразі дає суму пробігів по кожній добі звіту, які округлюються до одного знаку після коми. Звіт за період дає повний пробіг. Різниця набігає за рахунок оуруглень першого звіту. Ми, звичайно, могли б давати реальний пробіг в підсумку подобового звіту, але тоді цей показник не буде відповідати сумі всіх даних по кожній добі.

Впевнені, що методологічно в подобовому звіті давати суму наявних в ньому показників. Вам самім вирішувати, який з звітів для Вас більш зручний та інформативний. В будь-якому разі, різниця в декілька десятків метрів ніяким чином не спотворить показники роботи Вашого транспорту за тиждень чи місяць.

Задан: 02.10.17 | Опублікована: 10.10.17


Прийшло повідомлення, що в інтерфейс Сервісу внесені зміни. Однак я цього не бачу.

Для того, щоб Ви почали працювати з оновленою версією, Вам необхідно очистити кеш Вашого браузера.

Коротку інструкцію про те, як це зробити, Ви знайдете перейшовши за посиланням: Як очистити кеш браузера

Після очищення кеш Ви можете зайти в сервіс GPS моніторингу WayMaps і працювати з оновленою версією Сервісу.

Задан: 03.10.17 | Опублікована: 11.10.17


Чому Сервіс дає пробіг менше, ніж за показниками одометру (лічильнику) автомобіля?

Всі спідометри і одометри автомобіля завищують свої показання і для цього є цілком обґрунтована причина.

За вимогами Європейської економічної комісії (ЄЕК) ООН N39 спідометри не можуть занижувати своїх показань. Відхилення показань спідометра і одометра може бути виключно "в плюс" і не має перевищувати реальне значення більш ніж на 10% + 6 км/год. Це обумовлено міркуваннями безпеки і суворим ставленням до випадків перевищення швидкості, навіть на декілька кілометрів на годину, в розвинених країнах.

Стандартна похибка механічного спідометра, обумовлена ​​його конструкцією, становить близько 5%, а враховуючи його зношеність в процесі експлуатації може досягати і 10-12%. Середня похибка електромеханічних приладів, зазвичай нижче і не перевищує 5-7%.

Таким чином, приймаючи вищевикладене до уваги, і ставлячи перед собою завдання дотримання вимог ЄЕК ООН N39, і, відповідно їм ГОСТів і ТУ, виробник спочатку налаштовує своє обладнання на 5% в плюс.

За практичним підтвердженням цього не треба далеко ходити. Напевно кожен стикався з тим, що швидкість, який показується Вашим GPS навігатором в машині, звичайно на кілька км/год. менше, ніж та, яка зазначена на штатному спідометрі автомобіля.

Задан: 04.10.17 | Опублікована: 12.10.17


Чи можлива різниця в часі за даними GPS? Справа в тому, що місцями у мене не сходиться час в чеку

Якщо у Вас не сходиться час чека з часом моніторингу, то це можливо з двох причин:

1. Імовірність 2%

- На заправці в касовому апараті неправильно встановлено час внутрішнього годинника.

2. Імовірність 98%

- Водій заправив менше (наприклад, 40 л) палива, а чек взяв (або купив за пару гривень) на більшу кількість палива (наприклад, 50 л). Чек від когось, хто заправлявся трохи раніше на даний обсяг.


Задан: 29.09.17 | Опублікована: 13.10.17


Хочу мати можливість з Сервісу заблокувати двигун свого авто. Сервіс таке дозволяє?

Технічної проблеми, в реалізації такого функціоналу, немає. Майже всі типи GPS терміналів мають логічний вихід для керування іншими пристроями. Але...

Автомобіль, то засіб підвищеної небезпеки. Уявіть собі, що на швидкості 90-120 км/год, коли автомобіль іде на обгін і знаходиться на зустрічній смузі в нього раптово глохне двигун. Або на схилі, або на перехресті, ... і так далі.

Розуміючи всі відповідальність, ми не реалізуємо даний функціонал у своєму Сервісі GPS моніторингу.

Задан: 08.10.17 | Опублікована: 15.10.17


Чи є такий звіт, щоб можна було подивитися, коли кожна машина повернулася на територію фірми і о кот

Як такого стандартного звіту не може бути, бо території в кожного свої. Але для вирішення цієї задачі не треба якось доробляти функціонал Сервісу. Створюєте на місці стоянки автомашин геооб'єкт, призначаєте форму та розміри полігону таким чином, щоб стоянка їм накривалася, називаєте геооб'єкт "Територія фірми".

Виводите звіт по геооб'єкту і бачите час, що Вас цікавить.

Також можете вивести звіт не по всім автомобілям, а по обраній групі чи по окремій машині.


Задан: 17.11.17 | Опублікована: 17.11.17


Що воно таке “геозона” і як її використовувати?

Наприклад, Ваш автомобіль має працювати виключно в межах міста, якщо він виїжджає за межі міста, то вже є нештатною ситуацією. Ви створюєте геозону таким чином, щоб вона покривала всю територію штатного пересування Вашого автомобіля. Призначаєте в налаштуваннях автомобілю дану геозону. Після цього Ви зможете отримувати звіт про всі випадки виходу автомобіля за межі зони та повернення до неї. При виводі треку авто за певний період, Вам також з’явиться повідомлення, що був рух поза призначеною геозоною, трек цього руху буде виділено блимаючим кольором.

Також, можна отримувати миттєве повідомлення про факт виходу автомобіля за межі призначеної зони. Для цього в налаштуваннях треба обрати, яким саме чином Вас повідомляти: СМС, електронна пошта чи вспливаюче вікно в Сервісі GPS моніторингу.

Для малорухомої техніки, що працює на невеличкому майданчику (екскаватори, бульдозери, подавачі розчину, ... таке подібне) ці самі питання можна вирішувати створенням геооб’єкту на місці їх локальної роботи.


Задан: 20.11.17 | Опублікована: 20.11.17

* Ваше ім'я:

* Ваш E-Mail:

* В категорію:

* Ваше питання:


Пункти відмічені * обов'язкові для заповнення!