Звернення до служби технічної підтримки Сервісу GPS моніторингу

Технічна підтримка розглядає тільки ті питання, які пов'язані з конкретним (або конкретними) GPS терміналом або персональним GPS трекером. Якщо ж у Вас є проблеми зі входом в сервіс, Вам треба створити додаткових користувачів, змінити права існуючих користувачів, вирішити фінансові питання, ... то Вам треба звертатися до адміністрації Сервісу. Для цього в розділі Куратор існує окремий розділ Адміністративних тікетів.

Спочатку про способи звернення, а потім вже два слова про форму звернення. Є три способи звернення: створити тікет в розділі Куратор, написати лист на електронну пошту, звернутися по телефону. Звичайно, клієнт має право вибирати той спосіб, який йому найбільш зручний. Але хотілося б донести інформацію про те, яке звернення буде найбільш ефективним.

Створення звернення (тікета) в розділі Куратор.

  1. Таке звернення розглядається в першу чергу і на це є декілька причин.
  2. Ваше звернення автоматично фіксується в історії даного GPS терміналу. Накопичена інформація, згодом, допоможе аналізувати виникаючі проблеми і прискорює діагностику.
  3. Вашим зверненням займається одразу профільний фахівець.
  4. При створенні тікета Ви чітко ідентифікуєте об'єкт моніторингу, бо він вибирається зі списку Ваших об'єктів GPS моніторингу.
  5. Все листування по тікету залишається доступним і Вам, і нам в подальшому, при цьому, воно прив'язане до конкретного пристрою.

Лист на адресу електронної пошти тих. підтримки - tech@waymaps.com

Ваш лист відкривається, працівник техпідтримки намагається зрозуміти суть звернення і якого саме об'єкту воно стосується, заходить у Ваш акаунт і створює тікет за вказаним Вами пристроєм, описує проблему.

Далі все, як в попередньому пункті.

Дзвінок по телефону технічної підтримки: +38 (067) 34 000 55

Під час Вашого дзвінка технічний фахівець зайнятий роботою, рішенням інших питань. Відповісти що-небудь по суті одразу він не може, тому що не володіє інформацією і не був готовий до Вашого питання. Прийнявши Ваше звернення, він продовжує займатися поточним питанням. Тільки після цього він заходить в Ваш акаунт і намагається, з Ваших слів, створити тікет. Тільки після цього Ваше звернення стає в загальну чергу.


При зверненні обов'язково правильно вказати назву об'єкта GPS моніторингу в сервісі. Вказати так, як Ви його бачите в списку об'єктів моніторингу, так, як Ви його самі назвали в розділі Налаштувань. Якщо Ви звертаєтеся до технічної підтримки шляхом створення тікета, то ніяких колізій не виникає, бо при створенні, Ви вибираєте зі списку той об'єкт, по якому у Вас виникли питання. Якщо ж звернення відбувається по телефону або електронним листом, то просимо звернути Вашу увагу на чітку вказівку назви об'єкта. Наприклад, клієнт по телефону говорить "КамАЗ кран", фахівець підтримки відкриває список клієнта, а там дванадцять КамАЗів, які відрізняються тільки державним номером після слова "КАМАЗ". І "крана" взагалі ніде не згадується. Або каже про "Рено червоне" ... Потім виявляється, що в сервісі дана машина називається "Магнум1". Ну, і так далі ... Подібних прикладів можна наводити безліч.

При зверненні спробуйте сформулювати суть питання. Якщо мова йде саме про GPS моніторинг, а не про контроль палива, то проблем, зазвичай, лише дві:

  • GPS термінал в даний момент не на зв'язку (оф-лайн) та на карті його маркер (значок) видно в тому місці, де він надсилав останні дані;
  • є втрати даних в історії переміщення об'єкта моніторингу - "простріли по карті", "ламаний трек" і, відповідно, нереальні дані в звіті по пробігу автомобіля.

В першому випадку варто обрати цей автомобіль в панелі GPS моніторингу і переглянути інформацію. Якщо там Ви побачите, що GPS трекер не підключений до бортової мережі і батарея автономного живлення розряджена, то немає сенсу взагалі звертатися в службу технічної підтримки. Вам треба приймати свої організаційні заходи і з'ясовувати у співробітників причини відключення GPS обладнання від живлення.

Ще одна можлива причина тимчасової втрати зв'язку GPS трекера з сервером - це відсутність сигналу GSM в зоні знаходження Вашого автомобіля. В даному випадку теж не варто звертатися до фахівців Сервісу. Досить почекати, поки машина виїде в зону впевненого прийому GSM і GPS трекер з внутрішньої пам'яті віддасть на сервер всі дані про рух за час відсутності зв'язку.

Якщо ж з живленням трекера все добре, машина знаходиться в тому місці, де нормальний GSM зв'язок, то дійсно треба звернутися в тех. підтримку. Бажано, при зверненні, зазначити час останньої переданої на сервер точки (у тултіпі точки треку) або час відсутності GPS трекера на зв'язку (актуальність даних в інформаційному вікні панелі моніторингу).

У тому випадку, якщо є втрати частини даних в історії руху об'єкта, при зверненні обов'язково вказати період часу, за який Ви виявили дану проблему. Якщо, наприклад, проблема спостерігалася п'ять днів тому, а за останні чотири дні нічого подібного не виявлено, то просто вкажіть дату п'ятиденної давності. А в ідеалі ще й час "від і до" .Тоді фахівець зможе одразу зайнятися з'ясуванням причин виникнення втрати даних і йому не доведеться гаяти час на пошуки, перебираючи різні періоди по Вашій машині.

Всі фахівці Сервісу GPS моніторингу WayMaps зацікавлені в якісній і стабільній роботі Вашого GPS обладнання. Ми просимо Вас лише трошки допомогти, конкретизувавши знайдені Вами проблеми, і ми обов'язково всі їх вирішимо.Опублікована: 15.10.17  14:13 | Переглядів: 304 | Друк