Нові дописи

Наша компанія серйозно ставиться до питань конфіденційності інформації, тому ми б хотіли ознайомити Вас, які саме дані збираються додатком та як вони використовуються.

Власник транспортного засобу приймає рішення про встановлення GPS терміналів на свій транспорт. Власник (директор) має повне право знати де знаходиться його власність і як вона використовуються.

Новий інтерфейс Сервісу моніторингу достатньо простий і інтуїтивно зрозумілий. Тому ми даємо лише невеличкі підказки по елементах, що суттєво відрізняються від попереднього інтерфейсу або були там взагалі відсутні.

Технічна підтримка розглядає тільки ті питання, які пов'язані з конкретним (або конкретними) GPS терміналом або персональним GPS трекером. Якщо ж у Вас є проблеми зі входом в сервіс, Вам треба створити додаткових користувачів, змінити права існуючих користувачів, вирішити фінансові питання, ... то Вам треба звертатися до адміністрації Сервісу. Для цього в розділі Куратор існує окремий розділ Адміністративних тікетів.

Все написане можна брати до уваги, якщо в системі контролю палива використовується ємнісний датчик вимірювання рівня пального з температурною компенсацією вимірювань, дані від якого обробляються програмним цифровим фільтром витрати палива.